ART / Lithographs / Litograph in colors 11233076
nr 1123 3076
LITOGRAPH IN COLORS
2 pcs. lösa blad, Steven Clark, numrerade och signerade, sheet: 78x53,
2 st. lösa blad, Steven Clark, numrerade och signerade, bladets mått: 78x53
600
SEK 300
Monday August 21 2017
at 18:53:30
11/8 15:01:40
- Thema-auction
Aug 21
Stockholm
Read more about Stockholm